دسته بندی ها
پیوندها
ارتباط با سازمان
تلفن گویا: 32919284-6 - 025
نمابر: 32914982 - 025
سامانه پیامک: 3000722711
پست الکترونیکی: info@nezamqom.ir
ارائه کلیه خدمات سازمان همچنان فقط به صورت غیرحضوری

در سال جدید/

ارائه کلیه خدمات سازمان همچنان فقط به صورت غیرحضوری

    بروز شده : 15 فروردین 1399    تعداد نظرات :0    دسته: آرشیو اخبار, اطلاعیه ها

 کلیه خدمات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم همچنان فقط به صورت غیرحضوری ارائه می شود

 

با توجه به تشکیل ستاد ویژه مقابله با کرونا در سازمان از ابتدای اسفندماه و تصمیم گیری های متناسب با شرایط خاص استان و کشور، به اطلاع می رساند بر اساس برخی اصلاحات به عمل آمده در سامانه خدمات غیرحضوری و تصمیم گیری به عمل آمده در جلسات مختلف و روزانه ستاد ویژه مقابله با کرونا سازمان در ایام تعطیلات نوروز، ارائه خدمات سازمان در سال جاری به مردم شریف استان و اعضای محترم سازمان، از روز شنبه ۱۶ فروردین همچنان به صورت غیرحضوری خواهد بود.

 

سامانه خدمات غیرحضوری قبلی، صرفاً برای ثبت درخواست های مردمی تغییریافته و با توجه به شیفت بندی کارکنان و کاهش تعداد نیروهای شاغل در چارچوب طرح فاصله گذاری اجتماعی، ثبت درخواست با محدودیت مواجه بوده و زمان ثبت درخواست همچون اسفندماه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۳:۳۰ هر روز بوده و ثبت درخواست خارج از ساعت تعیین شده و پس از تکمیل سقف تعیین شده روزانه برای درخواست امکان پذیر نمی باشد.

 

شهروندان عزیز در ساعت اعلام شده با مراجعه به لینک سامانه غیرحضوری در سایت سازمان به نشانی nezamqom.ir در نوبت رسیدگی به کار خود قرار می گیرند. در صورتی که از طریق پیامک یا سامانه، نام کاربری و رمز عبور دریافت نشود، با شماره ۳۲۹۱۹۲۸۴-۶ داخلی ۲۰۰ تماس صورت گیرد.

 

همچنین با توجه به اختصاص سامانه قبلی خدمات غیرحضوری به درخواست های مردمی، اعضای محترم برای دریافت خدمات می توانند صرفا از طریق کارتابل مکاتبات الکترونیک یا از طریق دفاتر مهندسی مربوط نسبت به ارسال درخواست و پیگیری امور اقدام ‌نمایند.

 

راهنمای استفاده از کارتابل مکاتبات سامانه خدمات الکترونیک نماسان برای استفاده اعضای محترم درج خواهد شد. همچنین یک خط اختصاصی برای پاسخگویی به مدیران محترم دفتر پیش بینی و اعلام شده است و ساعت مشخصی هم برای مراجعات ضروری دفاتر مهندسی تعیین و به مدیران محترم دفتر اعلام خواهد شد.

 

ضمن اینکه سامانه ویژه مجریان گاز نیز اصلاح و راه اندازی شده که بارگذاری نقشه و درخواست صدور تاییدیه گاز نیز صرفاً از طریق این سامانه امکان پذیر خواهد بود. دریافت تاییدیه بازرسی گاز نیز تا قطعی شدن ارتباط الکترونیک با شرکت گاز استان که به صورت ویژه در حال پیگیری است، فقط از طریق دفاتر پیشخوان دولت منتخب میسر خواهد بود.

 

راهنمای استفاده از سامانه درج خواهد شد.

 

ضمن تشکر از ارسال نظرات پیشنهادی اعضای محترم همزمان با اجرای آزمایشی سامانه خدمات الکترونیک نقشه، به اطلاع می رساند زیرسیستم خدمات الکترونیک ارسال و کنترل نقشه پس از رفع برخی اشکالات از روز یکشنبه ۱۷ فروردین آماده ثبت و بارگذاری نقشه خواهد بود؛ از این رو، از ارسال نقشه به صورت فیزیکی جداً خودداری گردد.

 

 با توجه به تقسیم بندی و تصمیم گیری های به عمل آمده به منظور ارائه بهتر خدمات غیرحضوری به مردم شریف و اعضای محترم، همچنین کمک به اجرای بهتر طرح فاصله گذاری اجتماعی، متقاضیان محترم به هیچ عنوان حضوری به سازمان مراجعه ننمایند و صرفاً از خدمات غیرحضوری برای انجام و پیگیری امور استفاده نمایند.

 

-

نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی